Terenowe podnośniki nożycowe PULSEO rewolucjonizują sektor podestów ruchomych.
Dzięki w  pełni elektrycznemu napędowi  zapewniają  osiągi i przyczepność, które, przy jeszcze bardziej zróżnicowanych opcjach, odpowiadają platformom roboczym z silnikami wysokoprężnymi. Te wszechstronne podnośniki nożycowe poruszają się cicho i przyjaźnie dla środowiska po obszarach roboczych.

Terenowe podnośniki nożycowe HS15 E i HS18 E łączą w sobie unikalne cechy podnośników elektrycznych i terenowych, a co za tym idzie poszerzają zakres możliwości pod względem zastosowania. Jego w pełni elektryczny układ napędowy zapewnia te same wyjątkowe osiągi, co silnik spalinowy wysokoprężny.

 

Urządzenia z łatwością pokonają wszystkie przeszkody i wzniesienia do 45%. Oś wahliwa dostosowuje ustawienie przednich kół do nierównego terenu, aby zachować optymalną przyczepność. Osie  z napędem na 4 koła zapewniają maksymalny moment obrotowy i doskonały rozkład mocy. W sytuacjach słabej przyczepności ręczna blokada mechanizmu różnicowego zapewnia dodatkową przyczepność, umożliwiając wjechanie i wyjechanie z trudnego terenu. Nowe mobilne podnoszone platformy robocze PULSEO mogą być rozmieszczane na zboczach do 5° z wysuniętymi podporami, aby zagwarantować bezpieczne podnoszenie na nierównym podłożu. Duży prześwit chroni elementy maszyny w każdych warunkach terenowych.

Nośność 750 kg i wymiary platformy max. 5,80 x 1,89 m pozwalają na pracę 4 osób wraz z narzędziami. Nowe elektryczne nożyce terenowe mogą być ładowane za pomocą wtyczki 230 V lub opcjonalnego wyjmowanego generatora pomocniczego.