Grupa Rothlehner wyznaczyła Service One Access jako nowego dystrybutora specjalnych wąskich podnośników oraz podnośników na przyczepkach marki Denka Lift na terenie Stanów Zjednoczonych.

Założona przez Toma Trinena w 1984 roku firma Service One zajmuje w konserwacją budynków, posiada flotę wąskich podnośników oraz podnośników pająków wraz z rusztowaniami i podwieszanymi platformami. Firma zajmuje się również sprzedażą, serwisem i wynajmem oraz dostarczaniem części zamiennych do urządzeń Denka Lift od 1995r. Twierdzą również, że posiadają największą flotę wynajmową maszyn Denka w Ameryce Północnej.  Założyciel firmy, Tom Tiren jest byłbym prezesem International Window Cleaning Association (IWCA) oraz przez wiele lat był członkiem komitetu ANSI.

Firma z siedzibą w Chciago twierdzi, że szczególnie duża popularnością w Stanach cieszą wąskie podnośniki DL22N i DL28N oraz modele DL25 oraz DL30.

Po więcej informacji zapraszamy do lektury vertikal.net -> https://vertikal.net/en/news/story/36881/new-denka-dealer-in-us?acceptCookies=1