ROTHLEHNER – Podesty ruchome Sp. z o.o.

„Pomysł na przyszłość…“

Od połowy lat 70 w centrum uwagi firmy Rothlehner znajdują się podesty ruchome

Rothlehner – podesty ruchome sp. z o.o. stanowi część grupy Rothlehner działającej na rynku podestów ruchomych od ponad 40 lat. Obrót grupy Rothlehner, która posiada udziały u swoich kluczowych dostawców wynosi 35 milionów Euro. Na naszym koncie możemy zaznaczyć ponad 10 000 sprzedanych podnośników koszowych, podestów ruchomych, zwyżek, podnośników nożycowych, ładowarek teleskopowych oraz urządzeń specjalistycznych służących do pracy na wysokościach, z których zdecydowana większość znajduje się również pod naszą stałą, fachową opieką serwisową, zapewniając jednocześnie przy tym wszelkie części zamienne. Zajmujemy się sprzedażą fabrycznie nowych oraz używanych maszyn renomowanych marek takich jak: podnośniki koszowe GSR montowane na podwoziach samochodów, zwyżki na przyczepach Denka Lift, Nifty Lift, Europelift, samobieżne teleskopowe i przegubowe podesty ruchome oraz podnośniki nożycowe oraz masztowe Haulotte i PB Lifttechnik, specjalistyczne podnośniki Falcon Spider, zwyżki gąsienicowe oraz ładowarki teleskopowe.

Koncepcja firmy opiera się na oferowaniu szerokiej gamy podestów ruchomych, wysokiej jakości usług wynajmowych, serwisowych oraz bliskich i trwałych relacjach z dostawcami podnośników koszowych.

Na polskim rynku firma funkcjonuje od 1998 roku. Sprzedaż podestów ruchomych i części zamiennych do nich, wynajem podnośników i zwyżek oraz serwis to główne filary jej działalności. Korzystając z naszych usług, nie tylko wstępują Państwo w posiadanie technicznie doskonałego sprzętu, ale również otrzymują Państwo gwarancję iż wasz podnośnik koszowy zyska na bezpiecznej eksploatacji, dzięki stałemu dostępowi do części zamiennych i profesjonalnego serwisu. W czasach, gdy terminowość i niezawodność są podstawą sukcesu dobrze prosperującego przedsiębiorstwa , skuteczny serwis blisko klienta jest naszym niezaprzeczalnych atutem.

W naszej ofercie maszyn znajdą Państwo między innymi: podnośniki koszowe montowane na samochodach, podnośniki nożycowe, samobieżne wysięgniki teleskopowe i przegubowe oraz specjalistyczne podesty robocze i montażowe na gąsienicach jak i montowane na przyczepach. Oferowane używane podnośniki koszowe stanowią maszyny o młodych rocznikach i niewielkim przebiegu, pochodzące z udokumentowanego źródła oraz charakteryzujące się wysoką sprawnością techniczną. Przed sprzedażą każda zwyżka, podest ruchomy, podnośnik koszowy poddawany jest szczegółowej weryfikacji.

Firma Rothlehner – podesty ruchome sp. z o.o. zatrudnia wysokiej klasy specjalistów i doświadczonych pracowników, którzy pozostają do Państwa dyspozycji podczas całego procesu sprzedaży i użytkowania maszyny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na podnośniki, podesty ruchome i zwyżki. W każdej chwili, pod podanymi danymi kontaktowymi, mogą Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat naszej oferty.