Nasi czescy koledzy wyprodukowali i dostarczyli podest GSR E142TJV, popularny model do zabudowy na furgonach. Zabudowa została wykonana na podwoziu MB Unimog U427. Klientem była firma z branży komunalnej. Urządzenie umożliwia pracę na wysokości 14,80 m oraz posiada wysięg boczny do 8, 00 m, masa całkowita pojazdu wynosi 13 t. Jest to wielozadaniowe podwozie przeznaczone do akcji ratowniczych i serwisowych.

Podnośnik został wyposażony w podwójna izolację, co pozwala na pracę pod napięciem wg normy VDE-DIN 0682. Ponadto został wyposażony w wiele akcesoriów zainstalowanych na życzenie klienta potrzebnych do wykonywania konserwacji dróg.

Podnośnik wraz z koszem został zamontowany w sposób umożliwiający prosty załadunek i rozładunek specjalnego wyposażenia. Winda załadowcza automatycznie przechyla się podczas składania wysięgnika, dzięki czemu kosz roboczy można bezpiecznie złożyć do pozycji transportowej. Wewnątrz pojazdu jest wystarczająco dużo miejsca na narzędzia i sprzęt serwisowy. Podnośnikiem można sterować również z dołu za pomocą przewodowego pulpitu.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z działem handlowym – https://rothlehner.pl/kontakt-i-zapytania/