Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Jesteśmy wiodącą marką wśród dostawców podnośników koszowych, która stale poszerza gamę produktów.

ROTHLEHNER  to wiodący dostawca podestów ruchomych na polskim rynku. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroką gamę nowych oraz używanych podnośników koszowych. Świadczymy również wysokiej jakości usługi serwisowe. W odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klienta, oferujemy także wynajem zwyżek.

Rothlehner – podesty ruchome stanowi część grupy Rothlehner działającej na rynku podestów ruchomych od ponad 40 lat. Na polskim rynku firma funkcjonuje od 1998 roku. Naszym klientom oferujemy podnośniki nowe i używane, usługi serwisowe oraz wynajem podnośników koszowych. Prowadzimy także sprzedaż oryginalnych części zamiennych. W naszej ofercie znajdują się między innymi podnośniki koszowe montowane na samochodach, samobieżne wysięgniki teleskopowe i przegubowe, podesty montowane na przyczepach. Jeśli nie znaleźli Państwo interesującej was maszyny, możemy na życzenie sprowadzić konkretne modele. Przeprowadzamy także kursy szkoleniowe dla operatorów podestów ruchomych (kategoria I P).

Chciałbyś spotkać się z nami, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych specjalnych rozwiązań? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.