Zachęcamy do zapoznania sią z naszą ofertą  Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży podestów ruchomych.

Firma ROTHLEHNER zajmuje się sprzedażą podnośników koszowych, zarówno nowych jak i używanych. Posiada w swojej ofercie maszyny takich marek jak Haulotte Group oraz PB Lifttechnik, które znacznie ułatwiają różnego rodzaju prace budowlane czy konserwacyjne. Starając się wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy również możliwość wypożyczania zwyżek.

Rothlehner – Podesty ruchome zapewnia profesjonalne i kompleksowe doradztwo w zakresie doboru podnośników koszowych. Naszym klientom oferujemy sprzedaż nowych i używanych maszyn przeznaczonych do prac na wysokościach. Jako ekonomiczne rozwiązanie proponujemy także wynajem większości podestów. Do dyspozycji klientów pozostaje także serwis, w tym dwa mobilne serwisy działające na terenie zachodniej oraz centralnej Polski. Nasi wykwalifikowani mechanicy rzetelnie wykonają diagnostykę maszyny specjalistycznym sprzętem. Naprawiamy podnośniki używając oryginalnych części zamiennych.

Chciałbyś spotkać się z nami, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych specjalnych rozwiązań? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.