Rothlehner odebrał kolejne sześć podnośników gąsienicowych Easy Lift, co daje łącznie ponad 60 sztuk od czasu, gdy Niemcy i Austria zostali ich dystrybutorami.

Firma zadebiutowała publicznie jako dystrybutor Easy Lift podczas Platformer Days we wrześniu, co jeszcze bardziej wzmocniło jej sukces, z kolejnymi sześcioma jednostkami dostarczonymi pod koniec stycznia, w tym 12,2-metrowym R130, czterema 18-metrowymi R180 i 31-metrowym RA31. – całość pomalowana na czerwono – kolor Rothlehner. R130 i RA31 początkowo trafią na stan firmy i będą używane do demonstracji, podczas gdy pozostałe cztery modele zostały już sprzedane. Klientami są firmy zajmujące się konserwacją, malowaniem, montażem dachów i pielęgnacją drzew.

Rothlehner ma również zamówienia na dwa 24-metrowe RA24, najnowszy produkt firmy Easy Lift, oraz 42-metrowy R420HY, największy w ofercie podnośnik pająkowy Easy Lift.

Firma Rothlehner w Czechach i Polsce zaczęła również oferować pająki Easy Lift. Firma w Czechach odebrała dostawę 12,2 m R130 w zeszłym miesiącu, podczas gdy podnośniki EasyLift mają przybyć do Polski w ciągu najbliższych miesięcy.

 

źródło: https://vertikal.net/en/news/story/39249/easy-lifts-for-rothlehner