Wynajem podnośników koszowych

Wynajmujemy nowoczesne podnośniki koszowe wolnobieżne oraz samojezdne wraz z operatorem na terenie całego kraju. Dysponujemy bogatym asortymentem sprzętu do prac na wysokościach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć maszyny na każdą budowę, prace remontowe, konserwacyjne oraz prace związane z sieciami naziemnymi. Znajdą u nas Państwo gotowe na wynajem podnośniki nożycowe, przegubowe i teleskopowe.

Podnośniki koszowe – profesjonalna obsługa wynajmu

Naszym klientom oferujemy również wynajem podnośników koszowych na przyczepach i samochodach. Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie interesującego podnośnika koszowego możemy sprowadzić na Wasze życzenie konkretne modele maszyn, od takich producentów jak Haulotte, Genie, JLG, PB Lifttechnik, Denka czy GSR. Wynajmowane podnośniki koszowe, nożycowe, podesty ruchome i zwyżki są przez nas na bieżąco serwisowane i konserwowane, co jest gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa pracy.

Mimo, że dokładamy wszelkich starań serwisowych i konserwacyjnych maszyny potrafią czasem odmówić posłuszeństwa. Wychodząc takim wyzwaniom naprzeciw prowadzimy serwis mobilny, który jest w stanie uporać się z większością napraw na terenie Klienta – szybko, bez dodatkowego transportu maszyn i związanych z nim kosztów. Rozumiemy, że niektóre prace remontowo-budowlane muszą odbywać się poza standardowymi godzinami pracy, dlatego – na życzenie – jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie linii serwisowej wtedy, gdy tego potrzebujesz – również w godzinach nocnych.

Wynajem podnośników koszowych – zastosowanie

Podnośniki koszowe znajdują powszechne zastosowanie w różnego rodzaju pracach budowlanych, remontowych i konserwacyjnych. Wykorzystuje się je w miejscach, w których prowadzonych są prace wysokościowe, takie jak:

 • prace dekarskie,
 • prace blacharskie,
 • przycinanie drzew,
 • mycie i montaż elewacji,
 • malowanie elewacji,
 • montaż oświetlenia zewnętrznego,
 • konserwacja oświetlenia zewnętrznego,
 • pielęgnacja zieleni,
 • montaż i konserwacja reklam,
 • prace filmowe i fotograficzne,
 • wyklejanie billboardów,
 • montaż ocieplenia i instalacji wentylacyjnych,
 • montaż i konserwacja konstrukcji stalowych,
 • montaż anten telewizyjnych i radiowych,
 • konstrukcje stalowe,
 • budowa wentylacji i klimatyzacji,
 • tworzenie instalacji elektrycznych,
 • i wiele innych prac.

Szeroka oferta wynajmu podnośników koszowych

Oferujemy naszym klientom m.in. wynajem samobieżnych podnośników nożycowych. Są one niezwykle użyteczne zarówno do prac w budynkach, jak i w terenie. Mają mały promień skrętu, co zapewnia ich doskonałą manewrowość a kompaktowe rozmiary pozwalają na ich łatwy transport. Proponujemy również wynajem podnośników przegubowych i teleskopowych. Sprzęt ten sprawdzi się wszędzie gdzie potrzebny jest duży zasięg boczny lub możliwość obrotu w zakresie 360°. Mogą one pracować nawet w trudnych warunkach terenowych przy pracach budowlanych czy wykończeniowych.

Cenionym rozwiązaniem jest również wynajem podnośników na przyczepach. Jest to profesjonalny sprzęt, który znakomicie zastępuje drabiny czy rusztowania. Przyczepy, na których montowane są podnośniki kompaktowe, dodatkowo wyposażono we wsporniki. Ciągniecie ich, nawet przez mniejsze auta, nie stanowi żadnego problemu. Jednocześnie jednak została zapewniona ich stabilność i bezpieczeństwo pracy.

Wśród oferowanych przez nas rozwiązań dużą popularnością cieszy się również wynajem podnośników koszowych na samochodach. W większości są to koszowe podnośniki teleskopowe (również z JIB) wyprodukowane przez firmę GSR montowane na różnego rodzaju autach dostawczych lub ciężarowych. Jest to najbardziej mobilne z oferowanych rozwiązań. Nasza flota wynajmowa to ponad 200 maszyn!

Nowoczesne podesty ruchome – niezawodność i profesjonalizm

Wynajem zwyżki dostępnej w naszej ofercie to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które cenią sobie niezawodność oraz profesjonalizm. Każda zwyżka spełnia restrykcyjne normy techniczne, a wysoka klasa sprzętu sprawia, że podesty ruchome mogą być wykorzystywane nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Wytrzymały i funkcjonalny podnośnik koszowy jest niezastąpiony działaniach nowoczesnego biznesu i pozwala realizować prace budowlane i konserwacyjne szybko, sprawnie, a przede wszystkim – bezpiecznie.

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem

Istnieje możliwość wynajęcia podnośnika wraz z usługą operatorską. Doświadczenie naszych pracowników pozwoli przyspieszyć wykonywaną pracę, a co za tym idzie zmniejszyć koszty. Decydując się na naszą usługę operatorską zapewniasz sobie pewność wykonania usługi legalnie i bezpiecznie. Pracownicy Firmy Rothlehner posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do prac na podnośnikach i są przeszkoleni z zakresu BHP pracy na wysokości.

Dlaczego warto wynająć podnośnik koszowy?

Podnośniki koszowe są sprzętem niezastąpionym na każdym placu budowy oraz w miejscach wykonywania remontów i prac konserwacyjnych. Nie każdego jednak stać na zakup profesjonalnej maszyny na własność, a co więcej, nie zawsze jest to opłacalne. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest wynajem zwyżki. Kto powinien skorzystać z tych usług? Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do klientów, którzy nie chcą kupować drogiego podnośnika koszowego na własny użytek, ponieważ korzystają z urządzenia sporadycznie. Zakup maszyny jest dużą inwestycją, która zwraca się jedynie przy częstej eksploatacji. W pozostałych przypadkach warto skorzystać z usług firm oferujących wynajem zwyżek.

Nasi klienci otrzymują czasowy dostęp do sprawdzonych podnośników koszowych. Oferujemy wynajem maszyn na okres niezbędny dla prawidłowego przeprowadzenia prac dostosowany do potrzeb klienta. Wszystkie urządzenia są poddawane regularnym przeglądom technicznym i spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa. Istnieje również możliwość wynajmu podnośnika koszowego wraz z obsługą operatora. Specjalista przeprowadzi prace wysokościowe bezpiecznie i szybko.

Wynajem podnośnika koszowego – cena

Ile kosztuje wynajem podnośnika koszowego? Na cenę ma wpływ model wybranego urządzenia, jego wysokość robocza oraz czas użytkowania sprzętu. Klienci decydujący się na wynajem podnośników koszowych wraz z usługą operatorską powinni liczyć się z wyższą kwotą do zapłaty. Cena wynajmu różni się więc w zależności od okoliczności. Kalkulacje kosztów wykonuje się indywidualnie za każdego zlecenia.

Wynajem zwyżek w Rothlehner – skorzystaj z naszej oferty!

Rothlehner to najlepsza cena i najwyższa jakość sprzętu potwierdzona licznymi opiniami zadowolonych, wracających do nas klientów. Oferujemy szeroki wybór maszyn o zróżnicowanych parametrach technicznych. Potrzebujesz zwyżki do wykonania prostych prac budowlanych, a może szukasz sprzętu do zadań specjalnych? U nas znajdziesz rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, w optymalnej cenie i z opieką serwisową. Postaw na wynajem podnośnika koszowego od sprawdzonego dostawcy!

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy oferującej wynajem podnośników koszowych, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Skontaktuj się z nami, aby poznać wstępny cennik usługi oraz uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą podnośników koszowych gąsienicowych oraz zwyżki – Kraków.

Nasza flota wynajmowa to ponad 200 maszyn! Zadzwoń i wynajmij:

Roman Urbaś +48 664 019 726

Daniel Morawski +48 664 362 901

Podnośnik nie działa? Zadzwoń do naszego serwisu: +48 664 362 891.