Wynajem podnośników koszowych

Wynajmujemy podnośniki koszowe wolnobieżne oraz samojezdne wraz z operatorem na terenie całego kraju. Dysponujemy bogatym asortymentem sprzętu do prac na wysokościach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć maszyny na każdą budowę, prace remontowe, konserwacyjne oraz prace związane z sieciami naziemnymi. Znajdą u nas Państwo gotowe do wynajmu podnośniki nożycowe, przegubowe i teleskopowe.

Naszym klientom oferujemy również wynajem podnośników koszowych na przyczepach i samochodach. Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie interesującego podnośnika koszowego możemy sprowadzić na Wasze życzenie konkretne modele maszyn, od takich producentów jak Haulotte, Genie, JLG, PB Lifttechnik, Denka czy GSR. Wynajmowane podnośniki koszowe, nożycowe, podesty i zwyżki są przez nas na bieżąco serwisowane i konserwowane, co jest gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa pracy.

Mimo wszelkich dołożonych starań serwisowych i konserwacyjnych maszyny potrafią czasem odmówić posłuszeństwa. Wychodząc takim wyzwaniom naprzeciw prowadzimy serwis mobilny, który jest w stanie uporać się z większością napraw na terenie Klienta – szybko, bez dodatkowego transportu maszyn i związanych z nim kosztów. Rozumiemy, że niektóre prace remontowo-budowlane muszą odbywać się poza standardowymi godzinami pracy, dlatego – na życzenie – jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie linii serwisowej wtedy, gdy tego potrzebujesz – również w godzinach nocnych.

Wynajem podnośników koszowych zastosowanie

Podnośniki koszowe znajdują powszechne zastosowanie w różnego rodzaju pracach budowlanych, remontowych i konserwacyjnych. Wykorzystuje się je w miejscach, w których prowadzonych są prace wysokościowe, takie jak:

 • prace dekarskie,
 • prace blacharskie,
 • przycinanie drzew,
 • mycie i montaż elewacji,
 • malowanie elewacji,
 • montaż oświetlenia zewnętrznego,
 • konserwacja oświetlenia zewnętrznego,
 • pielęgnacja zieleni,
 • montaż i konserwacja reklam,
 • prace filmowe i fotograficzne,
 • wyklejanie billboardów,
 • montaż ocieplenia i instalacji wentylacyjnych,
 • montaż i konserwacja konstrukcji stalowych,
 • montaż anten telewizyjnych i radiowych,
 • konstrukcje stalowe,
 • budowa wentylacji i klimatyzacji,
 • tworzenie instalacji elektrycznych,
 • i wiele innych prac.

Szeroka oferta wynajmu podnośników koszowych

Oferujemy naszym klientom m.in. wynajem samobieżnych podnośników nożycowych. Są one niezwykle użyteczne zarówno do prac w budynkach, jak i w terenie. Mają mały promień skrętu co zapewnia ich doskonałą manewrowość a kompaktowe rozmiary pozwalają na ich łatwy transport. Proponujemy również wynajem podnośników przegubowych i teleskopowych. Sprzęt ten sprawdzi się wszędzie gdzie potrzebny jest duży zasięg boczny lub możliwość obrotu w zakresie 360°. Mogą one pracować nawet w trudnych warunkach terenowych przy pracach budowlanych czy wykończeniowych. Cenionym rozwiązaniem jest również wynajem podnośników na przyczepach. Jest to sprzęt, który znakomicie zastępuje drabiny czy rusztowania. Przyczepy na których montowane są podnośniki są kompaktowe, dodatkowo wyposażone we wsporniki. Ciągniecie ich, nawet przez mniejsze auta, nie stanowi żadnego problemu, jednocześnie jednak została zapewniona ich stabilność i bezpieczeństwo pracy. Wśród oferowanych przez nas rozwiązań dużą popularnością cieszy się również wynajem podnośników koszowych na samochodach. W większości są to koszowe podnośniki teleskopowe (również z JIB) wyprodukowane przez firmę GSR montowane na różnego rodzaju autach dostawczych lub ciężarowych. Jest to najbardziej mobilne z oferowanych rozwiązań. Nasza flota wynajmowa to ponad 200 maszyn!

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem

Istnieje możliwość wynajęcia podnośnika wraz z usługą operatorską. Doświadczenie naszych pracowników pozwoli przyspieszyć wykonywaną pracę, a co za tym idzie zmniejszyć koszty. Decydując się na naszą usługę operatorską zapewniasz sobie pewność wykonania usługi legalnie i bezpiecznie. Pracownicy Firmy Rothlehner posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do prac na podnośnikach i są przeszkoleni z zakresu BHP pracy na wysokości.

Dlaczego warto wynająć podnośnik koszowy?

Podnośniki koszowe są sprzętem niezastąpionym na każdym placu budowy oraz w miejscach wykonywania remontów i prac konserwacyjnych. Nie każdego jednak stać na zakup profesjonalnej maszyny na własność, a co więcej, nie zawsze jest to opłacalne. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest wynajem zwyżki. Kto powinien skorzystać z tych usług? Nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do klientów, którzy nie chcą kupować drogiego podnośnika koszowego na własny użytek, ponieważ korzystają z urządzenia sporadycznie. Zakup maszyny jest dużą inwestycją, która zwraca się jedynie przy częstej eksploatacji. W pozostałych przypadkach warto skorzystać z usług firm oferujących wynajem podnośników.

Nasi klienci otrzymują czasowy dostęp do sprawdzonych podnośników koszowych. Oferujemy wynajem maszyn na okres niezbędny dla prawidłowego przeprowadzenia prac przez klienta. Wszystkie urządzenia są poddawane regularnym przeglądom technicznym i spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa. Istnieje również możliwość wynajmu podnośnika koszowego wraz z obsługą operatora. Specjalista przeprowadzi prace wysokościowe bezpiecznie i szybko.

Wynajem podnośnika koszowego – cena

Ile trzeba zapłacić za wynajem podnośnika koszowego? Na cenę ma wpływ model wybranego urządzenia, jego wysokość robocza oraz czas użytkowania sprzętu. Klienci decydujący się na wynajem podnośników koszowych wraz z usługą operatorską powinni liczyć się z wyższą kwotą do zapłaty. Cena wynajmu różni się więc w zależności od okoliczności. Kalkulacje kosztów wykonuje się indywidualnie za każdego zlecenia.

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy oferującej wynajem podnośników koszowych, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Skontaktuj się z nami, aby poznać wstępny cennik usługi oraz uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą podnośników koszowych gąsienicowych oraz zwyżki – Kraków.

Nasza flota wynajmowa to ponad 200 maszyn! Zadzwoń i wynajmij:

Roman Urbaś +48 664 019 726

Daniel Morawski +48 664 362 901

Podnośnik nie działa? Zadzwoń do naszego serwisu: +48 664 362 891.