Zwyżka stanowi niezbędny element wyposażenia każdego placu budowy. Podnośnik koszowy pozwala wynieść na dużą wysokość ludzi, narzędzia i niezbędny sprzęt. Przygotowaliśmy ofertę dla klientów szukających maszyn do realizacji pojedynczych zadań oraz na stały użytek. Sprawdź zwyżki na sprzedaż lub wynajem dostępne w mieście Kraków.

Jesteśmy wiodącą marką wśród dostawców podnośników koszowych, która stale poszerza gamę produktów. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Firma ROTHLEHNER zajmuje się sprzedażą podnośników koszowych, zarówno nowych jak i używanych. Posiada w swojej ofercie maszyny takich marek jak Denka Lift, GSR, Haulotte Group, EasyLift oraz PB Lifttechnik, które znacznie ułatwiają różnego rodzaju prace budowlane czy konserwacyjne. Starając się wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy również możliwość wypożyczania zwyżek.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie sprzedaży podnośników koszowych w Polsce. Oprócz stałej oferty zwyżek, mamy możliwość sprowadzenia wielu modeli maszyn. Posiadamy dwie hale serwisowe wyposażone w 20 stanowisk. Dodatkowo nasi Klienci z zachodniej i centralnej Polski już teraz mogą skorzystać z dwóch mobilnych serwisów. Telefon kontaktowy do naszego ogólnopolskiego serwisu jest czynny całą dobę.

Szeroka oferta zwyżek w Krakowie

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju podnośniki koszowe, w tym podnośniki przegubowe, teleskopowe, masztowe, nożycowe i wiele innych. Oferujemy modele przeznaczone do przewożenia, a także wyposażone w samodzielny napęd. Maszyny mogą wynieść pracowników na wysokość od kilku do kilkudziesięciu metrów, dzięki czemu znajdują zastosowanie zarówno w przypadku prostych, jak i zaawansowanych prac budowlanych czy remontowych. Duży udźwig maszyn pozwala na bezpieczne transportowanie pracowników. Urządzenia spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i są regularnie poddawane przeglądom konserwacyjnym i UDT. Nasi klienci mogą mieć pewność, że skorzystają ze sprawdzonych i stabilnych konstrukcji niezawodnych w nawet najbardziej wymagających sytuacjach.

Zwyżki Kraków – wynajem i sprzedaż podnośników koszowych

Zakup nowej zwyżki jest dość kosztowną inwestycją. Nie każda firma może sobie pozwolić na taki wydatek, ponieważ ilość zadań realizowanych przy pomocy maszyny byłaby zbyt niska w porównaniu z zyskami wynikającymi z jej użytkowania. Byłoby to więc nieopłacalne. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem jest tymczasowy wynajem podnośników koszowych.

Wypożyczanie zwyżek sprawdza się również w przypadku klientów, którzy co prawda posiadają kilka egzemplarzy w swoim parku maszynowym, ale muszą skorzystać z urządzenia o bardziej zaawansowanych parametrach.

Nowe i używane zwyżki w Krakowie

Oferujemy szeroki wybór sprawdzonych podnośników przeznaczonych do różnego typu prac budowlanych, remontowych i konserwacyjnych. Planujesz wynajem podnośników koszowych w mieście Kraków albo chcesz zakupić maszynę na własny użytek? Już teraz sprawdź nowe i używane modele zwyżek dostępne w naszej ofercie.