Podnośniki koszowe GSR

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem podnośników koszowych GSR od 1998 roku. Oferta obejmuje podnośniki teleskopowe z JIB, przegubowe jak również przegubowo teleskopowe o wysokościach roboczych od 12 do 36 metrów montowane na podwoziach samochodów dostawczych, ciężarowych, furgonach lub terenowych 4×4 takich producentów jak: Ford, Nissan, Renault, Iveco, VW, Mercedes-Benz, MAN czy ISUZU. Tak szeroki wachlarz naszej oferty umożliwia klientom wybór optymalnej kombinacji wysokości roboczej, wagi, rodzaju napędu i parametrów przejazdowych.
Zaletą platform GSR jest, obok standardowych specyfikacji, solidna i precyzyjna kontrola oraz łatwość jej obsługi. Podnośniki mają dobre właściwości użytkowe, a przede wszystkim sprawdzoną jakość. Kolejnymi istotnymi cechami są prostota, niskie koszty utrzymania i dostępność części zamiennych.

Podnośniki na przyczepach DENKA LIFT

Denka Lift to linia podnośników koszowych teleskopowych na przyczepkach. Tradycja tej firmy sięga 1980 roku. Bardzo ścisła współpraca z tym producentem w 2013 roku zaowocowała przejęciem marki przez grupę ROTHLEHNER.
Przekrój wysokości roboczych od 12 do 30m i doskonałe właściwości techniczne dają możliwość wykorzystania tych podnośników na budowach, przy utrzymaniu budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, historycznych jak również wykonania instalacji wodociągowej i pracach malarskich.
Denka Lift to teleskopowe podnośniki o lekkiej, aluminiowej konstrukcji i przyjaznym dla środowiska napędzie elektrycznym. Główne zalety, to minimalne wymiary transportowe i niska waga. Nie należy też zapominać o prostej obsłudze i konserwacji Denek, trwałości i ich niezawodności. Specjalna seria Narrow tych podnośników o wysokości roboczej od 16 do 28 metrów odznacza się wymiarami transportowymi dopasowanymi do rozmiaru konwencjonalnych drzwi.

Samobieżne nożycowe, przegubowe i masztowe podnośniki HAULOTTE

Jesteśmy wyłącznym importerem podnośników koszowych Haulotte. Jest to największy europejski producent samojezdnych podnośników koszowych posiadający najszerszy asortyment podnośników nożycowych, przegubowych i teleskopowych z napędem elektrycznym lub spalinowym 2 x 2 lub 4 x 4. Szeroka gama podestów ruchomych i dostępnych udźwigów pozwala zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. Podnośniki samojezdne mogą być stosowana zarówno przy montażu i konserwacji budynków, a także przy pracy w najbardziej trudnym terenie na budowie. Jeśli dodamy do kategorii urządzeń samobieżnych specjalne podnośniki przegubowe i teleskopowe do pracy w ciężkim terenie, nie znajdziemy takiej czynności do wysokości 43 m, której nie wykonalibyśmy przy użyciu podnośnika HAULOTTE.

Samobieżne podnośniki nożycowe, przegubowe i masztowe PB LIFTTECHNIK

Specjalnie w celu konserwacji i manewrowania wewnątrz jednostek logistycznych i magazynów zostały opracowane przez niemiecką firmę PB Lifttechnik wąskie elektryczne podnośniki koszowe. Rezultatem jest szeroka gama elektrycznych nożycowych podnośników o szczególnej konstrukcji przeznaczonych do pracy w zamkniętych budynkach o wysokościach roboczych 12-27 metrów. Platformy sprawdzą się ze względu na swoją niską wagę oraz bardzo małe wymiary – szerokość maszyny o najwyższej wysokości roboczej to tylko 1,2 m. Podesty z serii TOP 12 nadają się idealnie tam, gdzie konieczne jest użycie dużego udźwigu, poruszanie na dużej wysokości roboczej oraz dodatkowo w miejscach o ograniczonej, ciasnej przestrzeni. Platformy są stosowane z powodzeniem w wypożyczalniach w całej Europie.
PB Lifttechnik opracował unikalną gamę platform nożycowych z doskonałym rozwiązaniem samoniwelujących terenowych podwozi 4 × 4 z dużym udźwigiem i napędem elektrycznym. Podnośnik może być na budowie od jej rozpoczęcia do zakończenia.

Specjalne wąskie podesty ruchome FALCON SPIDER

Firma Falck Smidt została założona w 1935 roku, specjalizując się w produkcji platform dla wojska.
Stopniowo stała się wiodącym światowym producentem platform przeznaczonych do stosowania w pomieszczeniach o wysokości roboczej 30 m. Nasza firma reprezentuje markę na rynku od 2005 roku.
Platformy są zaprojektowane jako kołowe lub gąsienicowe o bardzo kompaktowych wymiarach. Są to bardzo specyficzne urządzenia, wykorzystywane do utrzymania kompleksów handlowych i rozrywkowych, banków i lotnisk na praktycznie wszystkich kontynentach świata.

Praktyczne podnośniki na przyczepach Europelift

Węgierska firma Europelift produkuje praktyczne podnośniki przewoźne z ramieniem przegubowym o prostej konstrukcji. Rothlehner Group jest jej wyłącznym polskim i czeskim dystrybutorem.

Ładowarki teleskopowe DIECI

W 1983 roku firma DIECI jako pierwsza w Europie rozpoczęła  produkcję tego typu ładowarek teleskopowych a w 1962 r. betoniarek samoładujących. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w projektowaniu, dystrybucji, produkcji maszyn budowlanych i rolniczych DIECI stało się jednym z wiodących producentów na poziomie światowym.

Firma DIECI zajmuję się sprzedażą maszyn nie tylko na rynkach europejskich, ale również w USA, Kanadzie, Ameryce Południowej, Australii, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Dzięki szerokiej gamie modeli i możliwości zastosowania różnorodnego osprzętu, maszyny DIECI są przystosowane do pracy we wszystkich sektorach gospodarki. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą ładowarek Dieci na naszej stronie