Zobacz nasze produkty. Skorzystaj z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia na polskim rynku.

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą zajmującą się sprzedażą zwyżek takich europejskich marek jak Haulotte Group czy Bronto. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stale poszerzamy asortyment, zarówno o nowe jak i używane maszyny. Większość maszyn jest również dostępna do wynajmu przez Państwa firmę. Oferujemy także kompleksowe usługi związane z serwisem podnośników koszowych.

Firma Rothlehner od blisko 20 lat zajmuje się sprzedażą podestów ruchomych w Polsce. Posiadamy szeroki wybór nowych oraz używanych zwyżek od czołowych europejskich producentów, między innymi Haulotte Group i Lifttechnik. Przed sprzedażą każdy podest ruchomy poddawany jest szczegółowej weryfikacji. Oferujemy Państwu także usługę wynajmu podestów. Posiadamy dwie hale serwisowe, co pozwala skrócić czas oczekiwania na naprawdę. Dysponujemy także dwoma mobilnymi serwisami na terenie wybranych miast centralnej i zachodniej Polski. Wykonujemy przeglądy konserwacyjne i naprawy, używając oryginalnych części zamiennych. Dodatkowo oferujemy możliwość szkoleń dla operatorów wszystkich modeli podnośników koszowych.

Chciałbyś spotkać się z nami, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych specjalnych rozwiązań? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.