Rothlehner dostarcza na rynek polski podnośniki koszowe, zwyżki oraz różnego typu podesty ruchome. Poznań jest jednym z miast, w którym nasza firma ma swoją siedzibę. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wielu producentów sprzętu do prac na wysokościach, innych reprezentujemy oferując ich sprzęt lub części zamienne. Wśród firm, których sprzęt znajduje się w portfolio Rothlehner, należy wspomnieć takich producentów jak: GSR (podnośniki teleskopowe), DENKA LIFT (podnośniki na przyczepach), HAULOTTE i PB LIFTTECHNIK (samobieżne podnośniki nożycowe) czy DIECI (ładowarki teleskopowe). W sprzedaży mamy również maszyny firm PB, Manitou oraz wielu innych czołowych producentów sprzętu.

Sprzedaż podnośników nowych i używanych Poznań

Podstawą działalności spółki w Poznaniu jest sprzedaż nowych podnośników koszowych, nożycowych, podnośników na przyczepach, ładowarek teleskopowych, zwyżek i podestów oraz wszelkiego rodzaju modyfikacji wspomnianego uprzednio sprzętu do prac wysokościowych.

Mamy jednak świadomość, że niezawodny sprzęt to tylko jeden z aspektów współpracy z klientem, a planując zakup podnośnika koszowego, każdy z klientów musi starannie określić wymagania, czego właściwie potrzebuje. Aby maksymalnie ułatwić naszym klientom wybór najlepiej dopasowanego do warunków pracy podnośnika koszowego lub zwyżki, oferujemy pomoc doświadczonych przedstawicieli handlowych. Z pełnym zaangażowaniem i znajomością tematu, przedstawią oni zalety oraz ograniczenia każdego z dostępnych modeli.

Dbając o rozwój naszego portfolio, cały czas staramy się poszerzać ofertę o nowe modele i nawiązywać współpracę z kolejnymi producentami. Ma to na celu wprowadzenie na polski rynek jeszcze bardziej funkcjonalnego sprzętu, dostosowanego do zróżnicowanej pracy, w różnych warunkach terenowych. Kolejnym elementem troski o klienta jest możliwość pomocy w zdobyciu finansowania na zakup podnośnika czy podestu ruchomego.

Oprócz sprzedaży nowych podnośników czy zwyżek Rothlehner sprzedaje w Poznaniu również podnośniki używane. Wszystkie maszyny używane, które trafiają do sprzedaży, są w doskonałym stanie technicznym. Każda z nich jest serwisowana oraz posiada pełną dokumentację techniczną. Takie podejście gwarantuje klientowi, że niezależnie od tego, jakiego rodzaju sprzęt kupi, będzie mógł użytkować go bez problemu przez długie lata.

Rothlehner ma w swoim portfolio maszyny różnego typu, przeznaczone do różnego rodzaju prac, zarówno we wnętrzach, jak i w otwartym terenie. Wśród oferowanych maszyn znajdują się podnośniki nożycowe, przegubowe, teleskopowe czy masztowe oraz ładowarki teleskopowe. W zależności od potrzeb, klient może wybierać z maszyn samojezdnych (silniki elektryczne lub spalinowe) lub z wariantów montowanych na autach lub przyczepach.

Dla klientów, którzy w naszej ofercie nie znajdą rozwiązania idealnie dopasowanego do wymagań i specyfiki pracy – niezależnie od tego, czy chodzi o trudne warunki terenowe, wąskie przejazdy, duży zasięg boczny czy wymaganą wysokość roboczą, jesteśmy w stanie przygotować rozwiązanie „na miarę”. W chwili obecnej na rynku polskim pracuje już ponad 1000 maszyn stworzonych według wymagań naszych klientów.

Wynajem podnośników koszowych oraz zwyżek w Poznaniu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w Poznaniu proponujemy również wynajem podnośników koszowych wolnobieżnych oraz samojezdnych wraz z operatorem. Takie rozwiązanie pozwala na użytkowanie sprzętu także przez klientów, którzy potrzebują go jedynie przez parę dni w roku lub którzy nie chcą inwestować w sprzęt na stałe. Oprócz podnośników koszowych oferujemy również na wynajem zwyżki lub podnośniki nożycowe na terenie Poznania. Możliwy jest również wynajem podnośników przegubowych i teleskopowych oraz innego sprzętu z naszego parku maszynowego.

Wynajmujemy maszyny do różnego rodzaju prac, m.in. dekarskich, blacharskich, do przycinania drzew czy malowania elewacji. Wynajem podnośników koszowych na samochodach w Poznaniu to doskonałe rozwiązanie do montażu oświetlenia zewnętrznego, montażu i konserwacji reklam czy pielęgnacji zieleni. Z kolei wynajem podnośników przegubowych i teleskopowych sprawdza się tam, gdzie istnieje potrzeba dużego zasięgu bocznego i występują zmienne warunki terenowe, np. do prac filmowych i fotograficznych czy tworzenia instalacji elektrycznych.

Serwis i części zamienne do podnośników koszowych Poznań

Zapewniając naszym klientom pełną obsługę, świadczymy również usługi serwisowe w zakresie napraw, przeglądów technicznych czy dostawy części zamiennych najlepszych światowych producentów. Aby jak najlepiej wypełniać nasze zobowiązania wobec klientów, podejmujemy szeroko zakrojone działania, by im sprostać. Na terenie centralnej i zachodniej polski posiadamy dwa auta serwisowe, które w każdej chwili mogą dojechać do klienta. Zatrudniamy 20 doświadczonych mechaników, którzy mając do dyspozycji dwie hale serwisowe, nieustannie pracują nad sprzętem naszych klientów, by w jak najkrótszym czasie mógł trafić z powrotem na miejsce pracy. Wśród prowadzonych prac, które świadczymy na rzecz klientów, możemy wymienić renowację i remont używanych podestów ruchomych, włącznie z malowaniem, pełny serwis akumulatorów, wymiana oleju na biodegradowalny – przyjazny dla środowiska. W Poznaniu wykonujemy również montaż zdalnego sterowania do maszyn i monitorowanie ich pracy.

W naszej ofercie usług nie zabrakło również sprzedaży części zamiennych. Dysponujemy ponad 2500 oryginalnych części do wszystkich rodzajów podnośników oraz baterii. Aby nie powodować opóźnień w pracach naszych klientów, gwarantujemy wysyłkę części z Poznania w ciągu 24 godzin w dniu roboczym.

Szkolenia z obsługi podnośników koszowych w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego

To, co cechuje naszą firmę, to kompleksowość usług, dlatego też uzupełniliśmy ofertę o szkolenia dla operatorów podestów ruchomych, podnośników koszowych i zwyżek w Poznaniu oraz na terenie województwa wielkopolskiego. Zakres szkoleń dotyczy następujących typów urządzeń: podesty samojezdne, podesty wolnobieżne, podesty przewoźne. Celem szkoleń jest wprowadzenie na rynek profesjonalnych pracowników, którzy będą wykonywać powierzone im zadania efektywnie i bezpiecznie. Szkolenia zakończone są egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).

Chciałbyś dowiedzieć się więcej lub spotkać się z naszym reprezentantem handlowym z Poznania, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych rozwiązań specjalnych? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

.