Zobacz nasze produkty. Skorzystaj z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia na polskim rynku.

Firma ROTHLEHNER zajmuje się sprzedażą podnośników koszowych, zarówno nowych jak i używanych. Posiada w swojej ofercie maszyny takich marek jak Haulotte Group oraz PB Lifttechnik, które znacznie ułatwiają różnego rodzaju prace budowlane czy konserwacyjne. Starając się wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy również możliwość wypożyczania zwyżek.

Firma Rothlehner od blisko 20 lat zajmuje się sprzedażą podestów ruchomych w Polsce. Posiadamy szeroki wybór nowych oraz używanych zwyżek od czołowych europejskich producentów, między innymi Haulotte Group i Lifttechnik. Przed sprzedażą każdy podest ruchomy poddawany jest szczegółowej weryfikacji. Oferujemy Państwu także usługę wynajmu podestów. Posiadamy dwie hale serwisowe, co pozwala skrócić czas oczekiwania na naprawdę. Dysponujemy także dwoma mobilnymi serwisami na terenie wybranych miast centralnej i zachodniej Polski. Wykonujemy przeglądy konserwacyjne i naprawy, używając oryginalnych części zamiennych. Dodatkowo oferujemy możliwość szkoleń dla operatorów wszystkich modeli podnośników koszowych.

Chciałbyś spotkać się z nami, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych specjalnych rozwiązań? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.