Zachęcamy do zapoznania sią z naszą ofertą  Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży podestów ruchomych.

Firma ROTHLEHNER to czołowy dostawca podestów ruchomych na polski rynek. W naszej ofercie posiadamy przeszło sto różnego rodzaju maszyn, w tym podnośniki na przyczepach i na podwoziach samochodów. Oprócz nowych maszyn, mają Państwu także możliwość zakupu zwyżek używanych. Większość maszyn jest również dostępna do wynajmu przez Państwa firmę. Świadczymy także kompleksowe usługi związane z serwisem podnośników koszowych.

Rothlehner – Podesty ruchome zapewnia profesjonalne i kompleksowe doradztwo w zakresie doboru podnośników koszowych. Naszym klientom oferujemy sprzedaż nowych i używanych maszyn przeznaczonych do prac na wysokościach. Jako ekonomiczne rozwiązanie proponujemy także wynajem większości podestów. Do dyspozycji klientów pozostaje także serwis, w tym dwa mobilne serwisy działające na terenie zachodniej oraz centralnej Polski. Nasi wykwalifikowani mechanicy rzetelnie wykonają diagnostykę maszyny specjalistycznym sprzętem. Naprawiamy podnośniki używając oryginalnych części zamiennych.

Chciałbyś spotkać się z nami, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych specjalnych rozwiązań? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.