Podnośniki koszowe Warszawa

Firma Rothlehner jest znanym dostawcą sprzętu do prac wysokościowych. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju podnośniki – w tym podnośniki nożycowe, zwyżki, ładowarki teleskopowe oraz podnośniki koszowe. Warszawa jest jednym z miast, w których mamy swoją siedzibę. Rothlehner dostarcza na rynek polski, często jako wyłączny dystrybutor, sprzęt najlepszych światowych marek produkujących podnośniki i zwyżki. Wśród firm, których sprzęt można znaleźć w naszej ofercie znajdują się takie marki jak Haulotte, Denka Lift, GSR, PB czy Manitou.

Sprzedaż podnośników koszowych – Warszawa

Planując zakup podnośnika koszowego czy podestu ruchomego, warto starannie przemyśleć i określić konkretne wymagania, jakie będą stawiane przed nowym sprzętem. Wszystkim klientom, którzy zmagają się z dylematem, jakiego typu sprzęt wybrać, Rothlehner oferuje pomoc swoich doświadczonych przedstawicieli handlowych z Warszawy, ale nie tylko.

Każdy z przedstawicieli, dzięki znajomości branży, specyfiki różnego rodzaju prac i wieloletniemu doświadczeniu, jest w stanie pomóc klientowi przy wyborze najlepszego rodzaju podnośnika, zwyżki czy ładowarki dostosowanego do jego potrzeb i wymagań. Specjalistyczna pomoc Rothlehner nie kończy się jednak tylko na doradztwie przy wyborze właściwego sprzętu. Jesteśmy również w stanie pomóc w zdobyciu finansowania dla zakupu nowych maszyn umożliwiających prace na wysokości.

Kompleksowe podejście to znak rozpoznawczy firmy Rothlehner. Dowodzi tego również fakt, że nasze podnośniki koszowe w Warszawie są nowe, ale sprzedajemy również sprzęt używany w doskonałym stanie technicznym. Wszystkie podnośniki koszowe oraz maszyny używane w Warszawie oferowane przez firmę Rothlehner są serwisowane i posiadają pełną dokumentację techniczną. Dzięki temu zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prac budowlanych oraz prac na wysokości, np. podczas konserwacji oświetlenia zewnętrznego, prac montażowych lub przycinania drzew.

W naszej ofercie sprzedażowej można znaleźć się bogaty wybór podnośników i zwyżek różnego typu w Warszawie. Wśród oferowanych maszyn znajdują się podnośniki koszowe, podnośniki nożycowe, podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe czy podnośniki masztowe oraz ładowarki teleskopowe. W zależności od potrzeb, klient może wybierać z maszyn samojezdnych (silniki elektryczne lub spalinowe) lub z wariantów montowanych na autach lub przyczepach.

Mamy w ofercie również specjalne rozwiązanie dla klientów, których działalność obejmuje specyficzne rodzaje prac, a przez to ich wymagań nie spełniają maszyny produkowane seryjnie. W tego typu przypadkach oferujemy możliwość zmontowania sprzętu „na miarę”, zgodnie z wytycznymi klienta. Dzięki temu klient doskonale wie, jakie możliwości ma sprzedawany przez nas sprzęt i w jakich warunkach może być użytkowany.

Podnośniki teleskopowe, przegubowe lub przegubowo-teleskopowe montowane są na autach dostawczych lub ciężarowych różnych marek, np. Ford, Nissan, Iveco, VW, Mercedes-Benz, MAN czy ISUZ. Dzięki temu klient otrzymuje rozwiązanie optymalne pod względem kombinacji wysokości roboczej, wagi, pola pracy i rodzaju napędu.

Podnośniki koszowe na wynajem w Warszawie

Kolejnym z aspektów naszej działalności jest wynajem podnośników koszowych w Warszawie. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy potrzebują sprzętu do prac na wysokościach jedynie na kilka dni w roku. Dla nich właśnie stworzyliśmy rozwiązanie, jakim jest wynajem podnośników koszowych wraz z operatorem. Na tych samych zasadach możliwe jest również wynajem zwyżki oraz wynajem podnośników koszowych. Warszawa jest miejscem, gdzie znajduje się pozostały sprzęt z naszego parku maszynowego.

Serwis i części zamienne do podnośników koszowych Warszawa

Aby zapewnić naszym klientom pełną obsługę i zagwarantować, że ich podnośniki koszowe, zwyżki czy ładowarki będą pracować poprawnie i bez przestojów, oferujemy usługi naszego działu serwisowego na terenie Warszawy. Zatrudniamy w nim 20 doświadczonych mechaników, których fachowość i doświadczenie jest na najwyższym światowym poziomie. Do prowadzenia napraw i przeglądów posiadamy dwie hale, dzięki czemu prace serwisowe mogą przebiegać sprawnie, nie powodując opóźnień i minimalizując czas oczekiwania na naprawę czy przegląd techniczny. Posiadamy też dwa auta serwisowe ulokowane w centralnej i zachodniej Polsce. Pozwalają one na szybkie reagowanie, kiedy klient zgłasza, że nasze podnośniki koszowe potrzebują doraźnej naprawy podnośnika.

W przypadku, gdy firma użytkująca podnośniki koszowe lub zwyżkę posiada własnych specjalistów zajmujących się ich konserwacją, utrzymaniem i naprawą, nasz dział części oferuje w sprzedaż wysyłkową części zamiennych. W swojej ofercie posiadamy aż 2500 oryginalnych części do podnośników i zwyżek różnego typu. Wysyłkę części prowadzimy w ciągu 24 godzin z Warszawy, dzięki czemu w znaczny sposób ograniczamy przestoje w pracach sprzętu naszych klientów. Jeżeli u klientów pojawiają się wszelkie pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Szkolenia z obsługi podnośników koszowych w Warszawie

Naszą ofertę uzupełniliśmy również o szkolenia na operatorów podestów ruchomych, podnośników koszowych i zwyżek na terenie Warszawy. Zakres szkoleń dotyczy następujących typów urządzeń: podesty samojezdne, podesty wolnobieżne, podesty przewoźne. Celem szkoleń jest wprowadzenie na rynek profesjonalnych pracowników, którzy będą wykonywać usługi podnośnikiem koszowym oraz prace na wysokości efektywnie i bezpiecznie. Szkolenia zakończone są egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Chciałbyś dowiedzieć się więcej lub spotkać się z naszym reprezentantem handlowym, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych rozwiązań specjalnych? Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu!