Podnośniki koszowe Warszawa

Firma Rothlehner jest znanym dostawcą sprzętu do prac wysokościowych. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju podnośniki – w tym podnośniki koszowe i nożycowe, zwyżki oraz ładowarki teleskopowe.

Rothlehner dostarcza na rynek polski, często jako wyłączny dystrybutor, sprzęt najlepszych światowych marek produkujących podnośniki i zwyżki. Wśród firm, których sprzęt można znaleźć w naszej ofercie znajdują się takie marki jak Haulotte, Denka Lift, GSR, PB czy Manitou.

Sprzedaż podnośników nowych i używanych

Planując zakup podnośnika koszowego czy podestu ruchomego, warto starannie przemyśleć i określić konkretne wymagania, jakie będą stawiane przed nowym sprzętem. Wszystkim klientom, którzy zmagają się z problemem, jakiego typu sprzęt wybrać Rothlehner oferuje pomoc swoich doświadczonych przedstawicieli handlowych.

Każdy z przedstawicieli, dzięki znajomości branży, specyfiki różnego rodzaju prac i wieloletniemu doświadczeniu, jest w stanie pomóc klientowi przy wyborze najlepszego rodzaju podnośnika, zwyżki czy ładowarki dostosowanego do jego potrzeb i wymagań.

Specjalistyczna pomoc Rothlehner nie kończy się jednak tylko na doradztwie przy wyborze właściwego sprzętu. Jesteśmy również w stanie pomóc w zdobyciu finansowania dla zakupu nowych maszyn.

Kompleksowe podejście to znak rozpoznawczy firmy Rothlehner. Dowodzi tego również fakt, że firma nie tylko sprzedaje maszyny nowe, ale również sprzęt używany i poręcza za jego doskonały stan techniczny. Wszystkie maszyny używane sprzedawane przez firmę Rothlehner są serwisowane i posiadają pełną dokumentację techniczną.

W naszej ofercie sprzedażowej można znaleźć się bogaty wybór podnośników i zwyżek różnego typu. Wśród oferowanych maszyn znajdują się podnośniki nożycowe, podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe czy podnośniki masztowe oraz ładowarki teleskopowe. W zależności od potrzeb, klient może wybierać z maszyn samojezdnych (silniki elektryczne lub spalinowe) lub z wariantów montowanych na autach lub przyczepach.

Mamy w ofercie również specjalne rozwiązanie dla klientów, których działalność obejmuje specyficzne rodzaje prac, a przez to ich wymagań nie spełniają maszyny produkowane seryjnie. W tego typu przypadkach oferujemy możliwość zmontowania sprzętu „na miarę”, zgodnie z wytycznymi klienta. Dzięki temu klient doskonale wie, jakie możliwości ma sprzedawany przez nas sprzęt i w jakich warunkach może być użytkowany.

Podnośniki teleskopowe, przegubowe lub przegubowo-teleskopowe montowane są na autach dostawczych lub ciężarowych różnych marek, np. Ford, Nissan, Iveco, VW, Mercedes-Benz, MAN czy ISUZ. Dzięki temu klient otrzymuje rozwiązanie optymalne pod względem kombinacji wysokości roboczej, wagi, pola pracy i rodzaju napędu.

Wynajem podnośników oraz zwyżek

Kolejnym z aspektów naszej działalności jest wynajem podnośników. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy potrzebują sprzętu do prac na wysokościach jedynie na kilka dni w roku. Dla nich właśnie zaoferowaliśmy rozwiązanie wynajmu podnośników koszowych wraz z operatorem. Na tych samych zasadach możliwe jest również wynajęcie zwyżki oraz pozostałego sprzętu z naszego parku maszynowego.

Serwis i części zamienne

Aby zapewnić naszym klientom pełnię obsługi i zagwarantować, że ich podnośniki, zwyżki czy ładowarki będą pracować poprawnie i bez przestojów, oferujemy usługi naszego działu serwisowego. Zatrudniamy w nim 20 doświadczonych mechaników, których fachowość i doświadczenie jest na najwyższym światowym poziomie. Do prowadzenia napraw i przeglądów posiadamy dwie hale, dzięki czemu prace serwisowe mogą przebiegać sprawnie, nie powodując opóźnień i minimalizując czas oczekiwania na naprawę czy przegląd techniczny podnośników.

Jednocześnie posiadamy dwa auta serwisowe ulokowane w centralnej i zachodniej Polsce. Pozwalają one na szybkie reagowanie, kiedy klient zgłasza konieczność przeprowadzenia doraźnej naprawy podnośnika.

W przypadku, gdy firma użytkująca podnośnik lub zwyżkę posiada własnych specjalistów zajmujących się ich konserwacją, utrzymaniem i naprawą, nasz dział części oferuje w sprzedaż wysyłkową części zamiennych. W swojej ofercie posiadamy aż 2500 oryginalnych części do podnośników i zwyżek różnego typu. Wysyłkę części prowadzimy w przeciągu 24 godzin, dzięki czemu w znaczny sposób ograniczamy przestoje w pracach sprzętu naszych klientów.

Szkolenia

Naszą ofertę uzupełniliśmy również o szkolenia na operatorów podestów ruchomych, podnośników koszowych i zwyżek. Zakres szkoleń dotyczy następujących typów urządzeń: podesty samojezdne, podesty wolnobieżne, podesty przewoźne. Celem szkoleń jest wprowadzenie na rynek profesjonalnych pracowników, którzy będą wykonywać powierzone im zadania efektywnie i bezpiecznie. Szkolenia zakończone są egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).
Chciałbyś dowiedzieć się więcej lub spotkać się z naszym reprezentantem handlowym, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych rozwiązań specjalnych? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Chciałbyś spotkać się z nami, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych specjalnych rozwiązań? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.