podnośnik koszowy wrocław

ROTHLEHNER – Podesty ruchome sp. z o.o. jest częścią Grupy ROTHLEHNER, która już pół wieku specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom podestów ruchomych, podnośników koszowych oraz zwyżek różnego typu. Dzięki temu oraz gruntownej znajomości polskiego rynku, na którym działamy już od 20 lat jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom najlepszej jakości sprzęt doskonale dopasowany do ich wymagań.

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem wielu spośród najlepszych światowych producentów sprzętu do prac na wysokościach. Sprzedajemy również sprzęt innych firm. Z każdym rokiem staramy się dodać do naszego portfolia nowe produkty a do bazy naszych kontrahentów – nowych producentów. Dzięki temu nasi klienci mogą wybierać z bogatej oferty sprzętu, takich firm jak GSR (podnośniki teleskopowe), DENKA LIFT (podnośniki na przyczepach), HAULOTTE i PB LIFTTECHNIK (samobieżne podnośniki nożycowe) czy DIECI (ładowarki teleskopowe) oraz wielu, wielu innych.

Mając za sobą wiele lat doświadczeń we współpracy z klientami zarówno na rynku polskim, jak i rynkach międzynarodowych, wypracowaliśmy model działalności polegający na pełnym wsparciu naszych klientów na różnych etapach współpracy. Dlatego też nasza oferta obejmuje nie tylko sprzedaż, ale również doradztwo, szkolenia, serwis i wiele innych specjalizowanych usług. Każdego dnia staramy się być lepsi, żeby nasi klienci mogli osiągać coraz lepsze wyniki w swoich branżach.

Sprzedaż podnośników nowych i używanych

To co stanowi trzon działalności naszej firmy to sprzedaż różnego rodzaju podestów ruchomychpodnośników koszowych różnego typu, podnośników instalowanych na auta lub przyczepy, podnośników samojezdnych, ładowarek teleskopowych czy podnośników nożycowych. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór maszyn, które idealnie wpasują się w prowadzone przez nich prace; niezależnie od tego czy podnośniki i zwyżki są potrzebne do prac budowlany, remontowych lub konserwacyjnych, czy są to prace z zakresu branży energetycznej, magazynowej czy związane z rolnictwem, zawsze jesteśmy w stanie dobrać sprzęt, który spełni wszelkie oczekiwania klienta.

Podstawą dobrej sprzedaży w naszej opinii jest nie tylko gruntowna wiedza o posiadanej bazie sprzętowej, lecz także staranne studium potrzeb klienta, znajomość specyfiki jego działalności oraz zakresu w jakim będzie eksploatowany sprzęt, którego zakup planuje. Dopiero z pełnym zakresem informacji nasi przedstawiciele handlowi, w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe, wskazują klientom najbardziej optymalne rozwiązanie, takie które będzie służyć klientowi przez lata.
W naszej ofercie znajdują się zarówno maszyny nowe, jak i używane. Każde z tych rozwiązań ma swoich zwolenników, a my idąc za potrzebami klienta staramy się, by nasze portfolio było jak najpełniejsze w obu ścieżkach sprzedaży. Jednocześnie zapewniamy klientów, że wszystkie maszyny używane, które trafiają do sprzedaży, są w doskonałym stanie technicznym. Każda z nich jest serwisowana oraz posiada pełną dokumentację techniczną. Takie podejście gwarantuje klientowi, że niezależnie od tego jakiego rodzaju sprzęt kupi, będzie go mógł bez problemu użytkować przez długie lata.

Idąc dalej w zaopatrywaniu klientów w najlepszy i najbardziej dostosowany do wymagań sprzęt do prac na wysokościach, wprowadziliśmy do swojej oferty także rozwiązania robione pod specjalne zamówienia. W tym przypadku całość rozwiązania jest najpierw ustalana z klientem. Jego potrzeby są starannie ustalane, by jak najlepiej dobrać elementy do przygotowywanego na miarę podnośnika. W chwili obecnej na polskim rynku pracuje już ponad 1000 podnośników i zwyżek stworzonych wg wymagań naszych klientów.

Zdajemy sobie również sprawę, że zakup sprzętu, niezależnie od tego czy chodzi o sprzęt nowy czy używany, to duży wydatek; dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, jednocześnie dbając o ich czas, oferujemy pomoc w zdobyciu finansowania. Dzięki temu nasi klienci, mogą się skupić na prowadzonej działalności i nie martwić się o sprawy formalne.

Wynajem podnośników oraz zwyżek

Nie każdy z naszych klientów jest zainteresowany zakupem sprzętu. Niezależnie od tego czy w grę wchodzi czasowe wykorzystanie, kwestia serwisowania, zatrudnienia operatora czy kwestie finansowe, jesteśmy przygotowaniu również na taka ewentualność. W takim przypadku oferujemy możliwość wynajmu podnośników lub zwyżek wraz z operatorem.

Wśród wynajmowanego sprzętu klienci mogą wybierać spośród różnego rodzaju podestów ruchomych. W ofercie dostępne są zarówno podnośniki koszowe na autach lub samojezdne, zwyżki i podnośniki nożycowe, podnośniki przegubowe lub teleskopowe oraz wiele innych typów maszyn znajdujących się w naszym parku maszynowym.

Wynajem podnośnika z operatorem to doskonałe rozwiązanie przy prowadzeniu prac dekarskich, blacharskich, do przycinania drzew czy malowania elewacji, ale także przy wszelkiego rodzaju pracach magazynowych czy konserwacyjnych prowadzonych zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. To rozwiązanie jest również idealne do prowadzenie prac typowo krótkookresowych, jak na przykład kręcenie filmów czy prac fotograficznych. Jest to jedna z ulubionych pozycji naszego portfolia wykorzystywana przez firmy marketingowe i prowadzące działalność reklamową.

Serwis i części zamienne

Zamykając obszar usług związanych ze sprzedażą, uzupełniamy naszą ofertę o serwis i prace naprawcze. Prowadzimy naprawy w dwóch halach serwisowych, w których pracuje 20 doświadczonych mechaników. Do prowadzenia napraw wykorzystujemy oryginalne części najlepszych światowych producentów. To wszystko stawia nas w czołówce firm reagujących na wszystkie zdarzenia dotyczące maszyn przeznaczonych do prac na wysokościach, wykorzystywanych przez klientów.

Aby jeszcze szybciej reagować na ewentualne problemy pojawiające się w czasie prac, a związane z technicznym aspektem funkcjonowania podnośników, podestów ruchomych i zwyżek naszych klientów, posiadamy 2 auta serwisowe w centralnej i zachodniej Polsce. Dzięki temu szybkie naprawy, czy kontrole sprzętu jesteśmy w stanie wykonać zdalnie, w miejscu pracy klienta. Takie podejście zapewnia klientom, krótszy przestój w prowadzeniu prac, na co zwracamy szczególną uwagę.

Oprócz napraw oferujemy także przeglądy techniczne wszelkiego typu podestów ruchomych i zwyżek. Co sprawia, że nasi klienci zawsze maja pewność, że ich sprzęt jest w doskonałym stanie i gotowy do prowadzenia prac.

Szkolenia

Naszą ofertę uzupełniliśmy o szkolenia dla pracowników naszych klientów, by dać im pewność, że posiadany sprzęt jest zawsze w dobrych rękach. Oferujemy szkolenia z zakresu obsługi podnośników i zwyżek różnego typu, takich jak: podesty samojezdne, podesty wolnobieżne, podesty przewoźne.

Celem prowadzonych przez nas szkoleń jest wprowadzenie na rynek profesjonalnych pracowników, którzy będą wykonywać powierzone im zadania efektywnie i bezpiecznie. Szkolenia zakończone są egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).

Chciałbyś dowiedzieć się więcej lub spotkać się z naszym reprezentantem handlowym, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych rozwiązań specjalnych? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.