Zachęcamy do zapoznania sią z naszą ofertą  Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży podestów ruchomych.

Firma ROTHLEHNER to czołowy dystrybutor podestów ruchomych w Polsce. W swojej ofercie posiadamy także używane podnośniki, po kompletním remoncie i renowacji. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów oraz naszych zaufanych Klientów. Oferujemy Państwu także atrakcyjnę formę wynajmu podnośników koszowych.

Rothlehner – podesty ruchome stanowi część grupy Rothlehner działającej na rynku podestów ruchomych od ponad 40 lat. Na polskim rynku firma funkcjonuje od 1998 roku. Naszym klientom oferujemy podnośniki nowe i używane, usługi serwisowe oraz wynajem podnośników koszowych. Prowadzimy także sprzedaż oryginalnych części zamiennych. W naszej ofercie znajdują się między innymi podnośniki koszowe montowane na samochodach, samobieżne wysięgniki teleskopowe i przegubowe, podesty montowane na przyczepach. Jeśli nie znaleźli Państwo interesującej was maszyny, możemy na życzenie sprowadzić konkretne modele. Przeprowadzamy także kursy szkoleniowe dla operatorów podestów ruchomych (kategoria I P).

Chciałbyś spotkać się z nami, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych specjalnych rozwiązań? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.