podnośniki koszowe bydgoszcz

Nasza firma ROTHLEHNER – Podesty ruchome sp. z o.o od ponad 20 lat działa na polskim rynku w zakresie sprzedaży i usług związanych ze sprzedażą, użytkowaniem podestów ruchomych różnego typu, podnośników koszowych i zwyżek.

Oferta sprzętu nowego i używanego

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się wypracować doskonały system dotyczący wsparcia sprzedaży oparty o doświadczonych sprzedawców, których wiedza i doświadczenie, jest niezbędne przy współpracy z klientami działającymi w różnych branżach. Dzięki takiemu podejściu nasi klienci zyskują możliwość uzyskania profesjonalnego doradztwa, które bazuje nie tylko na znajomości dostępnego w naszym portfolio sprzętu do prac wysokościowych, ale także na gruntownej znajomości specyfiki pracy w poszczególnych sektorach gospodarki.

W naszej ofercie klienci mogą wybierać ze sprzętu najlepszych producentów, w tym między innymi Haulotte, Denka Lift, GSR, PB LIFTTECHNIK, FALCON SPIDER, DIECI. Każda z marek specjalizuje się w innego rodzaju maszynach, ale niezależnie czy jest to podnośnik nożycowy, przegubowy, teleskopowy, podnośnik montowany na aucie czy też samojezdny, klient może być pewien, że oferowane przez nas podesty ruchome i zwyżki są najwyższej jakości. Za każdym z wybranych modeli stoi nie tylko światowa marka, ale przede wszystkim praktyka, bezpieczeństwo użytkowania i najlepsze technologie.

Idąc za potrzebami naszych klientów postawiliśmy na sprzedaż w dwóch bardzo różniących się od siebie wariantach. Każdy jednak z tych wariatów ma swoje zalety i swoich zwolenników. Jednym z nich jest sprzedaż sprzętu nowego. Drugi to sprzedaż serwisowanego sprzętu używanego. Niezależnie, który wariant wybiera nasz klient, zawsze ma pewność, że otrzymuje sprzęt najwyższej jakości, w pełni sprawny, bezpieczny i niezawodny. W przypadku podnośników lub zwyżek używanych, gwarantujemy ich doskonały stan techniczny, potwierdzony kompletna dokumentacją.

Wynajem podnośników oraz zwyżek

Kolejnym wariantem jaki oferujemy klientom poza sprzedażą (niezależnie czy chodzi o podest / podnośnik nowy czy używany), to wynajem sprzętu do prac wysokościowych. Istnieje również możliwość wynajmu sprzętu wraz z operatorem. Wybierając taką opcję, klient zawsze ma pewność, że prace, zostaną wykonane profesjonalnie i bezpiecznie. Każdy z naszych operatorów posiada wymagane uprawnienia do prac z użytkowanym sprzętem oraz przeszedł odpowiednie, szczegółowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa pracy. Użytkownik ma także pewność, że sprzęt który wynajmujemy jest na bieżąco serwisowany i konserwowany, co jest gwarancją jego niezawodności.

W ofercie sprzętu na wynajem posiadamy pełen zakres podestów ruchomych, podnośników i zwyżek do wszelkiego rodzaju prac prowadzonych na wysokościach, niezależnie czy są one wykonywane w terenie czy we wnętrzach budynków. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie dostarczyć podnośniki samojezdne, na aucie lub przyczepie. W przypadku podnośników lub zwyżek samobieżnych dysponujemy zarówno modelami z silnikiem elektrycznym, jak i spalinowym, co pozwala na ich zastosowanie w budynkach lub w terenie.

Nasze maszyny znakomicie sprawdzą się przy montażu lub konserwacji konstrukcji stalowych, elewacji, oświetlenia zewnętrznego czy np. ocieplenia. Podnośniki znakomicie sprawdzą się przy pracach dekarskich, pracach konserwatorskich oraz pracach związanych z instalacją elektryczną. Przy każdym z wymienionych oraz niewymienionych zastosowań klient ma zawsze pewność, że zarówno sprzęt, jak i operator, będą niezawodni a powierzone im zadanie zostanie wykonane poprawnie, w ustalonym terminie i w sposób zgodny z przepisami BHP.

Serwis i części zamienne

Rothlehner jest również firmą, która wspiera klientów także w trakcie użytkowania zakupionego sprzętu, dlatego też posiadamy doskonale rozbudowany serwis, dział techniczny i sprzedaż części zamiennych. Wszystko oczywiście, tak jak w każdej pozostałej gałęzi naszej działalności, na najwyższym światowym poziomie. Nasz dział serwisu prowadzi konserwację i przeglądy techniczne wszystkich sprzedawanych przez nas podestów i zwyżek. Jeżeli Wasz podnośnik koszowy ulegnie uszkodzeniu lub objawi się w trakcie użytkowania jakiegokolwiek typu usterka, możecie być pewni, że nasi mechanicy zrobią wszystko by w jak najkrótszym czasie podnośnik wrócił w pełni sprawny na miejsce pracy.

Zatrudniamy 20 doświadczonych mechaników, którzy codziennie pracują z podnośnikami różnego typu i dzięki temu mają ciągle możliwość kształcenia się, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Ich miejscem pracy są 2 w pełni wyposażone hale serwisowe. Dzięki czemu remonty, serwisy, konserwacja czy przeglądy techniczne przebiegają bardzo sprawnie.

Przy doraźnych usterkach oferujemy naszym klientom pomoc 2 zespołów technicznych. Nasze auta serwisowe przemieszczają się po obszarze centralnej i zachodniej Polski, wykonując bieżące naprawy w miejscu pracy klienta. Klientom, którzy dysponują własnymi zespołami serwisowymi oferujemy sprzedaż wysyłkową oryginalnych części zamiennych. W tej chwili nasz dział części dysponuje w sprzedaży wysyłkowej 2500 elementami, które wysyłamy do klienta w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Szkolenia

Tak samo jak o naszych operatorów dbamy również o operatorów zatrudnionych przez naszych klientów, oferując im możliwość odbycia kursów i zyskania uprawnień do pracy z różnego typu podnośnikami czy zwyżkami. Organizowane przez nas szkolenia zakończone są egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). W chwili obecnej oferujemy szkolenia dla operatorów: podestów samojezdnych oraz podesty wolnobieżnych, podestów przewoźnych. Uczestnicy naszych szkoleń mają zapewnione materiały szkoleniowe, bogate zajęcia teoretyczne oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia praktyczne.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej lub spotkać się z naszym reprezentantem handlowym, masz pytania dotyczące sprzedaży lub jesteś zainteresowany jednym z naszych rozwiązań specjalnych? Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.